O nas.

LOANDO Direct to część międzynarodowej GRUPY LOANDO.

 

Grupę tworzą firmy oraz start-upy skupione wokół najnowszych technologii, fintechu oraz digital marketingu. Siłą Grupy LOANDO jest doświadczony zespół ekspertów. Dzięki nieszablonowemu podejściu do projektów oraz synergii specjalistów z różnych dziedzin staliśmy się jedną z największych grup zrzeszających podmioty pośrednictwa finansowego. Nasz Zespół specjalizuje się również w sprzedaży bezpośredniej i kanale offline.

LOANDO Direct to contact center oraz operator produktów finansowych. Bogate zaplecze IT pozwala nam profesjonalnie zarządzać danymi klientów i skutecznie docierać do nich zarówno w kanale online, jak i offline. Stale rozwijamy nasze narzędzia, dzięki czemu współpraca z LOANDO Direct jest wygodna i szybko przynosi efekty.

W ramach LOANDO Direct funkcjonują dwa zespoły

Dwa zespoły.

osoba

Zespół Wsparcia Sprzedaży

Zespół nadzoruje i wspiera wszystkie wnioski znajdujące się w aplikacji LOANDO Direct. Odpowiadamy na pytania produktowe i systemowe. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Chcemy być dla naszych Partnerów wsparciem i opoką. Każdy Partner jest dla nas ważny i jego problem to dla nas wyzwanie. Jesteśmy tu dla Was i z Wami.

Kontakt:

partner@loandodirect.pl

tel. + 48 122 100 010

osoba

Zespół Rozwoju Sprzedaży

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi partnerami biznesowymi. Staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom i wspólnie walczymy o jak najlepsze wyniki oraz stabilny rozwój. Dbamy o konkurencyjność naszych rozwiązań i sukcesywnie rozwijamy autorskie narzędzia w porozumieniu ze współpracującymi podmiotami. Naszym celem jest wspólny sukces.

Kontakt:

biuro@loandodirect.pl

tel. + 48 122 100 120